Yılbaşı Ağacı (210 Cm)
350 TL
Noel Baba Kostümleri

Ful Çeşit Ağaç
Süsleri,
536 Dal ,
Işıklar,
Süsler

 

Kız Çocuk Kostümü (2. Kalite)
30 TL
Kız Çocuk Kostümü (1. Kalite)
80 TL
Noel Baba Kostümleri

Elbise,
Ponponlu Şapka,
Örgülü Saçlar

 

Yılbaşı Ağacı Süsleme Partisi Nasıl Yapılır

Noel PartisiAdım:1)
Evinizde konuk etmeyi istediğiniz misafirlerin listesini hazırlayın ve aklınızdan rakama 10 kişi daha ekleyin çünkü davet edeceğiniz konuklarınızdan bir kaç kişinin gelmeme ihtimali oldukça yüksektir.
Adım:2)
Hazırladığınız noel davetiyeleri ne (davetiyelerin tarzını kendinizde yaratabilirsiniz) kendi adresinizi, telefon numaranızı ve davet tarini ekleyiniz.
Ayrıca davetiyelerin üzerine çocuklarında katılıp katılmayacağını not düşün ve giyim tarzını belirtip her misafirden birer süsleme aksesuarı getirmesini rica edin.
Adım:3)
Davetiyeleri parti tarihinden 1 ay önce postayla veya e-mail ile adreslere gönderin. Bayramlar yoğun zamanlar olduğu için davet edeceğiniz misafirler
kendi takvimlerine göre partiye katılıp katılamayacağına karar verirler.
Adım:4)
Son dakika sıkışıklığından kurtulmak için parti tarihinden bir kaç gün önce yılbaşı ağacınızı süsleyin.
İlk önce lambaları ağaca bağlayın ve evinizin gerekli yerlerine noel dekorasyon malzemeleri ni yerleştirin.
Adım:5)
Basit ve rahat bir tatlı ve kurabiye partisi ortamı yaratmak için kurabiye ve tatlı büfesi yapın.
Pişirme işlemlerine bir kaç gün önceden başlamak parti günü çok fazla yiyecek yapmaya başlamaktan çok daha pratik ve rahatlıktır.
Adım:6)
Eğer gerekirse çeşitli içecekler bulundurun mesela; şarap, bira, gazoz, limonata, ayran, maden suyu, meyva suyu, çocukların sevdikleri gibi.
Ayrıca alkollu veya gazlı içeceklerden hoşlanmayanlar için şişe su bulundurun.
İçecekler için eğlenceleri ve hoş görünümlü bardaklar alın. Bazı dükkanlarda partiler için plastik özel bardaklar satılmaktadır.
Adım:7)
Aksesuarları düzenlemek için evinizin bir köşesinde yer belirleyin ve misafirler gelmeye başlayınca getirdikleri süsleme aksesuarlarını o yere koymasını rica edin.
Bütün misafirler geldiğinde ve parti için uygun ortam sağlandıktan sonra, bütün misafirleri ağacın yanına çağırıp herkesin kendi
getirdiği süslemeleri yanına almasını isteyerek hep birlikte ağacı süslemeye başlayın. Bu esnada resimler çekebilirsiniz.